FORUM SERWERA : [PL]PolskiSerwerJulki[PL]


#1 2012-08-16 09:38:07

 julkab100

HeadAdmin

Zmieniłam już ; *
Call me!
Skąd: W.T.F ?
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 10027
Punktów :   
WWW

Śmieszne rymowanki i teksty .

Tutaj można pisać różne rymowanki i teksty np :
Przyszedł do mnie jakiś Modek
Chciał pożyczyć sobie młotek.
Młot w płot wpadł,
A Chiracle mnie zjadł.

Dzisiaj moja 4-letnia córeczka przebrała się w moje stare ciuchy i paradowała po mieszkaniu. Na moje pełne zachwytu pytanie "A cóż to za piękna dama" odpowiedziała "Nie jestem damą, jestem dziwką".

Dzisiaj kiedy się kąpałam do łazienki przyszedł mój 3letni synek i wymalował się moimi kosmetykami. Wyglądał tak słodko, że zrobiłam mu parę fot i rozesłałam do wszystkich znajomych i rodziny. Dopiero chwilę po wysłaniu zauważyłam, że na każdej focie odbijam się cała naga w lustrze.

Dziś przez przypadek podsłuchałem dyskusję moich rodziców, na temat tego, czy jestem wystarczająco odpowiedzialny, aby zostawić mnie samego w domu na 2 dni. Po chwili rodzice stwierdzili, że w sumie jestem zbyt mało popularny żebym był w stanie zorganizować w domu grubą imprezę i na tyle nieatrakcyjny, że nie dam rady w 2 dni znaleźć żadnej laski, która chciałaby się ze mną przespać.

To historie z neta NIE MOJE ! XD


,,Nie zapominając o przeszłości żyjmy teraźniejszością...''

Offline

 

#2 2012-09-03 14:03:42

 kuba1124

Administrator

Skąd: Gubin
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 14
Punktów :   

Re: Śmieszne rymowanki i teksty .

Wlazł kotek , na płotek i pierdolnął go młotek... Siekierka dobiła i kotka zabiła..


World of Tanks jest bogiem,
Mario nałogiem,
Troling Podstawą,
Minecraft Zabawą!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpswsm.pun.pl www.vwloclawek.pun.pl www.czarnobyl.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.navigator.pun.pl